reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kornwa-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 21 stycznia 2014

Flextronics i Powermat Technologies łączą siły

Flextronics chciałby w przyszłości uczynić bezprzewodowy przekaz energii równie popularnym jak obecnie WiFi
Celem strategicznego partnerstwa jest opracowanie rozwiązań wbudowanych umożliwiających bezprzewodowe ładowanie, przeznaczonych do szerokiego zastosowania w urządzeniach elektronicznych. Obie firmy skupią się na wykorzystaniu efektów synergii w celu miniaturyzacji, obniżenia kosztów, podniesienia efektywności i integracji opracowywanych systemów embedded do obecnie produkowanych i wdrażanych w przyszłości projektów.

‘Stwierdziliśmy, iż bezprzewodowy przekaz energii stanie się następnym, powszechnym trendem w urządzeniach przenośnych. Począwszy od smartfonów i tabletów, nowa technologia zmieni sposób w jaki użytkownicy ładują swoje urządzenia’ mówi Chris Cook, prezes Flextronics Power.

Na mocy obecnie zawartej umowy, Flextronics dokona strategicznej inwestycji w akcje Powermat, po czym obie strony rozpoczną współpracę w sferze projektowania, produkcji i rynkowego wdrożenia rozwiązań bezprzewodowego ładowania.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2