reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander-podshivalov-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 stycznia 2014

Nowa strategia Apatora już w lutym

Toruński producent ma zwracać uwagę na potrzeby klientów związane z rozwojem inteligentnych sieci, łączących funkcję zdalnego sterowania i nadzoru ze zdalnym odczytem i zarządzaniem licznikami energii elektrycznej.

- W strategii chcemy odpowiedzieć na oczekiwania naszych partnerów związane z rozwojem inteligentnych sieci i inteligentnych liczników – mówi w portalu [i]wnp.pl Andrzej Szostak, prezes zarządu Apator.

Jednym z elementów nowego planu było kupno spółki Elkomtech (cena 100% akcji Elkomtechu to 90 mln PLN), dostawcy systemów informatycznych klasy SCADA oraz współpracujących z nimi urządzeń telemechaniki, zabezpieczeń i innych urządzeń sieciowych dla systemów rozproszonych. - Transakcja ma na celu uzupełnienie oferty grupy Apator o rozwiązania informatyczne oraz urządzenia z obszaru telemechaniki, umożliwiające tworzenie i dostawę kompleksowych systemów do automatyzacji pracy sieci przeznaczonych dla energetyki zawodowej – napisał w grudniowym komunikacie Apator.

- Przejęcie Elkomtech oznacza głębszą integrację podmiotów grupy, a także - w dłuższej perspektywie - istotne synergie, tak po stronie sprzedaży, jak i kosztów - komentuje Andrzej Szostak.

---
Źródło: wnp.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-2