reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 stycznia 2014

Sprzedaż firmy Lanex

Lubelska spółka BitStream 27 grudnia podpisała z Syndykiem Masy Upadłości Lanex S.A. umowę kupna zorganizowanej części przedsiębiorstwa wchodzącego w skład masy upadłości.

Po upadłości Lanexu, w kwietniu zeszłego roku BitStream podpisał z Syndykiem umowę dzierżawy na czas nieokreślony.

- Fakt zakupu przez BitStream sp. z o.o. zorganizowanej części przedsiębiorstwa, umożliwia kontynuację wybranego zakresu działalności dotychczas prowadzonej przez Lanex w oparciu o wysokiej klasy park maszynowy oraz procedury jakościowe stosowane w przebiegu procesu technologicznego. Zachowanie możliwości kontynuacji wybranej części dotychczasowych działań w wyraża się również przez obecność części kadry Lanex, w tym R&D. Wierzymy, że zaistniała możliwość wymiany doświadczeń, wiedzy oraz specjalistycznej kadry pomiędzy przedsiębiorstwami pozwoli zrealizować śmiałe plany rozwoju obu polskich firm w dziedzinach transmisji światłowodowej oraz w wielu innych segmentach techniki światłowodowej, w których zakres kompetencji budowany jest już od ponad 20 lat - czytamy w komunikacie.

BITSTREAM jest polskim producentem profesjonalnych urządzeń transmisji danych, głosu i video dla telekomunikacji, energetyki, systemów zabezpieczeń, automatyki przemysłowej i innych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2