• /

Najważniejsze pytania

Jak radzisz sobie z pandemią Covid-19? Podane tutaj zasady obowiązują w miesiącu wrześniu 2021 r. Na początku października polski rząd może wprowadzić zmiany – wówczas zaktualizujemy te informacje. Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia w sprawie epidemii COVID-19, organizowanie targów jest dozwolone, jeżeli w hali targowej przebywa jednorazowo nie więcej niż 1 osoba na 10 m2 powierzchni. Limit ten nie obejmuje osób w pełni zaszczepionych. Podanie informacji o szczepieniu przez uczestników Expo jest dobrowolne. Osoba, która odmówi podania informacji o szczepieniu, jest automatycznie traktowana jako niezaszczepiona i wliczana do limitu 1 osoba na 10 m2. Hala wystawiennicza ma powierzchnię 3300 m2 co daje nam limit 330 osób niezaszczepionych, które zarejestrujemy przy wejściu. Będziemy zmuszeni odmówić wejścia większej liczbie osób. Czy załatwiacie nocleg? Niestety nie. Kliknij tutaj po więcej informacji. Nie współpracujemy też z żadnymi pośrednikami w zakresie rezerwowania hoteli. Jeśli ktoś kontaktuje się z Tobą z taką propozycją, najlepiej odłóż słuchawkę: to fałszywy kontakt. Gdzie mogę zaparkować samochód? PGE Narodowy dysponuje zarówno parkingiem podziemnym, jak i dużą ilością miejsc parkingowych od wschodniej strony obiektu. Czy będzie dostępna sieć WiFi? Tak, zapytaj na recepcji o szczegóły dostępu. Komu mogę przekazać swoje uwagi? Doceniamy konstruktywną krytykę, choć wolimy, kiedy nas chwalicie. Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają ankietę do wypełnienia w ciągu kilku dni od konferencji. Jej wypełnienie i odesłanie pomoże nam zorganizować jeszcze lepszą konferencję w przyszłym roku. Chciałbym wygłosić wykład podczas konferencji. Gdzie mogę uzyskać więcej informacji? Osobą odpowiedzialną za organizację wykładów jest Karolina Szymańska. Prześlij proszę krótką informację o proponowanym wykładzie (100-150 wyrazów) wraz z informacją o wykładowcy na adres sesje konferencyjne. Wykład musi mieć charakter niekomercyjny, a skrót powinien opisywać zawartość proponowanego wykładu. Chcielibyśmy także poznać osobę prezentera, tak więc poza imieniem i nazwiskiem prześlijcie nam zatem stanowisko służbowe, reprezentowaną firmę oraz adres mailowy.

Odwiedzający

Ile kosztuje wejściówka na konferencję? Absolutnie nic. Jednak ze względów organizacyjnych, prosimy o wcześniejszą rejestrację pod tym linkiem. Wraz z potwierdzeniem rejestracji otrzymasz kod QR, który umożliwi Ci błyskawiczny odbiór identyfikatora. Czy muszę obecny być przez cały dzień? Oczywiście nie. Zarówno targi jak i wykłady prowadzone są w godzinach od 9.00 do 17.00 – zaplanuj pobyt swobodnie dostosowując go do swojego planu dnia, wybierając te wykłady, które są dla Ciebie najbardziej interesujące. Muszę odwołać swoje uczestnictwo. Co powinienem zrobić? Żaden problem. Po prostu wyślij nam wiadomość na mail Expo Support a my odnotujemy Twoją rezygnację.

Wystawca

Co muszę zabrać ze sobą na konferencję? Zabierz ze sobą towary, próbki, gadżety, dwa roll-upy + zespół entuzjastycznie nastawionych ludzi i ... to wszystko. Stolik i przestrzeń wystawiennicza zostanie przez nas przygotowane przed Twoim przyjazdem. Możesz wysłać swoje materiały reklamowe przed rozpoczęciem targów i konferencji Evertiq Expo ale nie wcześniej niż tydzień przed datą wydarzenia. Chciałbym nakryć swój stolik obrusem. Twój stolik zostanie nakryty przez nas białym obrusem. Jeśli chciałbyś użyć inny, przynieś go proszę ze sobą. Czy moje stanowisko będzie wyposażone w gniazdko elektryczne? Tak, do każdego stolika doprowadzamy energię elektryczną. Kiedy mogę przygotować moje stanowisko?

Harmonogram – Dzień 1, 26 października

  • 16:00 Rozpoczęcie rejestracji. Otrzymujecie Państwo dostęp do swojego stolika i możecie rozpocząć przygotowania do Expo, które odbędzie się kolejnego dnia.
  • 19:00 Rozpoczęcie kolacji networkingowej. Bufet zamykany jest o 20:30.
  • Napoje serwowane są do godziny 23:00.

Harmonogram – Dzień 2, 27 października

  • 08:30 Rozpoczęcie rejestracji odwiedzających. Państwa stolik powinien być gotowy.
  • 09:00 Rozpoczęcie Expo wraz z programem konferencji. Informacje o programie można znaleźć w broszurze dostępnej na miejscu oraz w Internecie.
  • 11:00-13:00 Lunch w formie przekąsek fingerfood.
  • 16:00 Zamknięcie Expo, rozpoczęcie prac demontażowych.

Jak mogę zapisać się na party w wieczór poprzedzający Evertiq Expo? Wszyscy wystawcy, sponsorzy i mówcy zaproszeni są na nasze party. Wystawczy odznaczyć odpowiednią rubrykę w formularzu zgłoszeniowym lub zgłosić swoje uczestnictwo pod adresem . Jak wysłać wyposażenie stanowiska z wyprzedzeniem? Jeżeli posiadacie Państwo elementy wyposażenia stanowiska, które chcieliby Państwo wysłać przed datą konferencji, wystarczy zapoznać się z instrukcją wysyłki możecie pobrać instrukcje tutaj. Evertiq nie ponosi odpowiedzialności za zagubione i zniszczone materiały. Jakie informacje uzyskam skanując kod QR na identyfikatorze? Kod QR zawiera:
  • Imię i nazwisko
  • Firma
  • Adres email
Regulamin PGE Narodowego Znajdziesz tutaj

COVID-19 UPDATEAll Evertiq Expos are currently open on the confirmed dates. Evertiq is monitoring the situation closely.
Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Pomoc
Support Expo
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91