Informacje ogólne

Zdecydowałeś się, aby uczestniczyć w Evertiq Expo Warszawa 2022? To wspaniała wiadomość! Oto co przygotowaliśmy dla naszych wystawców:
  • Miejsce wystawy 200 cm x 120 cm
  • Stoisko na targach w formule table-top
  • Biały obrus i gniazdo zasilania 220 V
  • Wejście na wszystkie wykłady
A jak to właściwie wygląda? Uczestnictwo w targach w formule table-top uszczupli Twoje konto o EUR 2 000 + VAT, za to korzyści są olbrzymie. Wszystko co musisz zrobić, to zapewnić obecność entuzjastycznych i pozytywnych osób oraz spakować produkty, które chcesz zaprezentować, gadżety reklamowe i dwa roll-upy. VAT będzie na fakturze tylko dla szwedzkich klientów. Wszyscy wystawcy są zaproszeni do zarejestrowania się na naszą kolację służącą nawiązywaniu kontaktów w noc poprzedzającą wystawę. Nie przegap informacji pisanych drobnym drukiem: fakturę wystawiamy na 6 miesięcy przed imprezą, natomiast w przypadku rezerwacji dokonywanych później, fakturę wystawiamy w momencie dokonania rezerwacji. Termin płatności to 10 dni roboczych.

Wybierz stolik

Potwierdzone
Wolne
Po pierwsze, musimy wiedzieć, kim jesteś. Wypełnij formularz poniżej , wybierając jeden z dostępnych stolików, a nasz system zrobi resztę. I gotowe! Teraz naciśnij przycisk ‘Wyślij’, a my prześlemy mail z potwierdzeniem rezerwacji.
 

Baner Reklamowy i logo do pobrania

Banner-ad
Blue logo on transparent background (SVG-format)
White logo on transparent background (SVG-format)

Kontakt

Pomoc
Support Expo
Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91