• /

Informacje ogólne

Czy możecie mi pomóc zarezerwować nocleg w hotelu? Nie. Możemy jednak polecić kilka hoteli w okolicy. Więcej informacji można znaleźć tutaj. NIE współpracujemy z agencjami lub innymi firmami, jeśli chodzi o zapewnienie noclegu w hotelu. Gdzie mogę zaparkować pojazd? Więcej informacji można znaleźć tutaj. Parking przy Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków jest bezpłatny dla wszystkich uczestników. Czy dostępne jest Wi-Fi? Tak. Karta informacyjna będzie dostępna w recepcji Evertiq Expo. Gdzie mogę podzielić się swoją opinią? Wszyscy uczestnicy otrzymają ankietę kilka dni po wydarzeniu. Wypełnienie i odesłanie wspomnianej ankiety pomoże nam jeszcze lepiej zorganizować expo w kolejnym roku. Chcę poprowadzić prezentację. Z kim mam się skontaktować? Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Goście

W jakich godzinach otwarte są targi? Evertiq Expo jest otwarte dla gości między 08:30-16:00. Ile będzie kosztować mój bilet? Wstęp jest darmowy. Jednak ze względów organizacyjnych prosimy zgłosić chęć uczestnictwa tutaj. Kod QR, który otrzymacie Państwo razem z emailem potwierdzającym, pozwoli skorzystać z szybkiej kolejki, w której uzyskacie identyfikator gościa. Jestem studentem/studentką i chcę odwiedzić Expo. Czy jest to możliwe? Studenci zainteresowani elektroniką mogą odwiedzić targi po 14:00. Czy muszę zostać na cały dzień? Wystawa i prezentacje odbywają się od 09:00 do 16:00. Radzimy zaplanować wizytę tak, by dopasować ją do własnego harmonogramu pracy lub uczestniczyć w tych sesjach, które są dla Państwa interesujące. Muszę odwołać swoje uczestnictwo. Co mam w tej sytuacji zrobić? Prosimy o przesłanie emaila, a my anulujemy zgłoszenie.

Wystawcy

Co znajdzie się na powierzchni wystawowej? Więcej informacji można znaleźć tutaj. Jak wygląda harmonogram? Harmonogram – Dzień 1, 13 czerwca
 • 16:00 Rozpoczęcie rejestracji. Otrzymujecie Państwo dostęp do swojego stolika i możecie rozpocząć przygotowania do Expo, które odbędzie się kolejnego dnia.
 • 19:00 Rozpoczęcie kolacji networkingowej. Bufet zamykany jest o 20:30.
 • Napoje serwowane są do godziny 23:00.
Harmonogram – Dzień 2, 14 czerwca
 • 08:30 Rozpoczęcie rejestracji odwiedzających. Państwa stolik powinien być gotowy.
 • 09:00 Rozpoczęcie Expo wraz z programem konferencji. Informacje o programie można znaleźć w broszurze dostępnej na miejscu oraz w Internecie.
 • 11:00-13:00 Lunch w formie przekąsek fingerfood.
 • 16:00 Zamknięcie Expo, rozpoczęcie prac demontażowych.
Jak zapisać się na bankiet? Serdecznie zapraszamy wszystkich wystawców, sponsorów i prelegentów na nasz bankiet. Zapisy pod adresem email . Bankiet zaczyna się o 19:00 w lobby EXPO Kraków. Czy mogę wcześniej przesłać materiały? Możesz wysłać swoje materiały reklamowe przed rozpoczęciem targów i konferencji Evertiq Expo ale nie wcześniej niż tydzień przed datą wydarzenia. Tak, prosimy o skorzystanie z poniższego adresu: EXPO Kraków/Transmeble International Galicyjska 9 31-586 Kraków Osoba kontaktowa w kwestiach logistycznych: Dominika Kubera, +48-504 461 044, Osoba kontaktowa ds. kierowców: Dariusz Partyka, +48-501 691 231 Wszystkie towary muszą posiadać oznaczenia z następującymi danymi:
 • Evertiq Expo Kraków 2023
 • Nazwa/ imię i nazwisko wystawcy
 • Nr stolika
 • Osoba kontaktowa i numer telefonu komórkowego
 • Waga brutto
Evertiq nie ponosi odpowiedzialności za zagubione i zniszczone materiały. Jakie informacje uzyskam skanując kod QR na identyfikatorze? Kod QR zawiera następujące dane:
 • Imię i nazwisko
 • Firma
 • Adres email

COVID-19 UPDATEAll Evertiq Expos are currently open on the confirmed dates. Evertiq is monitoring the situation closely.
Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.