• /

Informacje ogólne

Czy możecie mi pomóc zarezerwować nocleg w hotelu? Nie. Możemy jednak polecić kilka hoteli w okolicy. Więcej informacji można znaleźć tutaj. NIE współpracujemy z agencjami lub innymi firmami, jeśli chodzi o zapewnienie noclegu w hotelu. Gdzie mogę zaparkować pojazd? Więcej informacji można znaleźć tutaj. Parking at the Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków is free for all visitors. Czy dostępne jest Wi-Fi? Tak. Karta informacyjna będzie dostępna w recepcji Evertiq Expo. Gdzie mogę podzielić się swoją opinią? Wszyscy uczestnicy otrzymają ankietę kilka dni po wydarzeniu. Wypełnienie i odesłanie wspomnianej ankiety pomoże nam jeszcze lepiej zorganizować expo w kolejnym roku. Chcę poprowadzić prezentację. Z kim mam się skontaktować? Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Goście

W jakich godzinach otwarte są targi? Evertiq Expo jest otwarte dla gości między 09:00-16:00. Ile będzie kosztować mój bilet? Wstęp jest darmowy. Jednak ze względów organizacyjnych prosimy zgłosić chęć uczestnictwa tutaj. Kod QR, który otrzymacie Państwo razem z emailem potwierdzającym, pozwoli skorzystać z szybkiej kolejki, w której uzyskacie identyfikator gościa. Jestem studentem/studentką i chcę odwiedzić Expo. Czy jest to możliwe? Studenci zainteresowani elektroniką mogą odwiedzić targi po 14:00. Czy muszę zostać na cały dzień? Wystawa i prezentacje odbywają się od 09:00 do 16:00. Radzimy zaplanować wizytę tak, by dopasować ją do własnego harmonogramu pracy lub uczestniczyć w tych sesjach, które są dla Państwa interesujące. Muszę odwołać swoje uczestnictwo. Co mam w tej sytuacji zrobić? Prosimy o przesłanie emaila, a my anulujemy zgłoszenie.

Wystawcy

Co znajdzie się na powierzchni wystawowej? Więcej informacji można znaleźć tutaj. Jak wygląda harmonogram? 7 czerwca 2022
  • Rejestracja wystawców i wstęp na teren wystawy w celu przygotowania stanowisk: 16:00 - 18:30. W fazie rozstawiania stanowisk prosimy o korzystanie z bramek D2 lub D9 – zapewnią najkrótszą drogę do powierzchni wystawowej. Obok bramek znajdziecie Państwo kilka wózków do transportu materiałów.
8 czerwca 2022
  • Rejestracja wystawców i wstęp na wystawę: 08:30 - 17:00
  • Rozbieranie wystawy: 16:00 - 18:00.
Jak zapisać się na bankiet? Serdecznie zapraszamy wszystkich wystawców, sponsorów i prelegentów na nasz bankiet. Zapisy pod adresem email . Bankiet zaczyna się o 19:00 w lobby EXPO Kraków. Czy mogę wcześniej przesłać materiały? Możesz wysłać swoje materiały reklamowe przed rozpoczęciem targów i konferencji Evertiq Expo ale nie wcześniej niż tydzień przed datą wydarzenia. Tak, prosimy o skorzystanie z poniższego adresu: EXPO Kraków Galicyjska 9 31-586 Kraków Osoba kontaktowa w kwestiach logistycznych: Adam Mazowiec, +48-530 742 161, Osoba kontaktowa ds. kierowców: Dariusz Partyka, +48-501 691 231 Wszystkie towary muszą posiadać oznaczenia z następującymi danymi:
  • Evertiq Expo Kraków 2022
  • Nazwa/ imię i nazwisko wystawcy
  • Nr stolika
  • Waga brutto
Evertiq nie ponosi odpowiedzialności za zagubione i zniszczone materiały. Jakie informacje uzyskam skanując kod QR na identyfikatorze? Kod QR zawiera następujące dane:
  • Imię i nazwisko
  • Firma
  • Adres email

COVID-19 UPDATEDue to the current COVID-19 pandemic, Evertiq has postponed all Expos to new dates. Evertiq is monitoring the situation closely.

Kontakt

Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91
Sprzedaż
Karolina Szymańska
+48 57054 6777
Sprzedaż
Jadwiga Zuraniewska
+31 6 8386 5649
Sprzedaż
Fais Piroe
+31-681459064