• /

Informacje ogólne

Czy możecie mi pomóc zarezerwować nocleg w hotelu? Nie. Możemy jednak polecić kilka hoteli w okolicy. Więcej informacji można znaleźć tutaj. NIE współpracujemy z agencjami lub innymi firmami, jeśli chodzi o zapewnienie noclegu w hotelu. Gdzie mogę zaparkować pojazd? Więcej informacji można znaleźć tutaj. Parking at the Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków is free for all visitors. Czy dostępne jest Wi-Fi? Tak. Karta informacyjna będzie dostępna w recepcji Evertiq Expo. Gdzie mogę podzielić się swoją opinią? Wszyscy uczestnicy otrzymają ankietę kilka dni po wydarzeniu. Wypełnienie i odesłanie wspomnianej ankiety pomoże nam jeszcze lepiej zorganizować expo w kolejnym roku. Chcę poprowadzić prezentację. Z kim mam się skontaktować? Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Goście

W jakich godzinach otwarte są targi? Evertiq Expo jest otwarte dla gości między 09:00-16:00. Ile będzie kosztować mój bilet? Wstęp jest darmowy. Jednak ze względów organizacyjnych prosimy zgłosić chęć uczestnictwa tutaj. Kod QR, który otrzymacie Państwo razem z emailem potwierdzającym, pozwoli skorzystać z szybkiej kolejki, w której uzyskacie identyfikator gościa. Jestem studentem/studentką i chcę odwiedzić Expo. Czy jest to możliwe? Studenci zainteresowani elektroniką mogą odwiedzić targi po 14:00. Czy muszę zostać na cały dzień? Wystawa i prezentacje odbywają się od 09:00 do 16:00. Radzimy zaplanować wizytę tak, by dopasować ją do własnego harmonogramu pracy lub uczestniczyć w tych sesjach, które są dla Państwa interesujące. Muszę odwołać swoje uczestnictwo. Co mam w tej sytuacji zrobić? Prosimy o przesłanie emaila, a my anulujemy zgłoszenie.

Wystawcy

Co znajdzie się na powierzchni wystawowej? Więcej informacji można znaleźć tutaj. Jak wygląda harmonogram? 7 czerwca 2022
  • Rejestracja wystawców i wstęp na teren wystawy w celu przygotowania stanowisk: 16:00 - 18:30. W fazie rozstawiania stanowisk prosimy o korzystanie z bramek D2 lub D9 – zapewnią najkrótszą drogę do powierzchni wystawowej. Obok bramek znajdziecie Państwo kilka wózków do transportu materiałów.
8 czerwca 2022
  • Rejestracja wystawców i wstęp na wystawę: 08:30 - 17:00
  • Rozbieranie wystawy: 16:00 - 18:00.
Jak zapisać się na bankiet? Serdecznie zapraszamy wszystkich wystawców, sponsorów i prelegentów na nasz bankiet. Zapisy pod adresem email . Bankiet zaczyna się o 19:00 w lobby EXPO Kraków. Czy mogę wcześniej przesłać materiały? Możesz wysłać swoje materiały reklamowe przed rozpoczęciem targów i konferencji Evertiq Expo ale nie wcześniej niż tydzień przed datą wydarzenia. Tak, prosimy o skorzystanie z poniższego adresu: EXPO Kraków Galicyjska 9 31-586 Kraków Osoba kontaktowa w kwestiach logistycznych: Adam Mazowiec, +48-530 742 161, Osoba kontaktowa ds. kierowców: Dariusz Partyka, +48-501 691 231 Wszystkie towary muszą posiadać oznaczenia z następującymi danymi:
  • Evertiq Expo Kraków 2022
  • Nazwa/ imię i nazwisko wystawcy
  • Nr stolika
  • Waga brutto
Evertiq nie ponosi odpowiedzialności za zagubione i zniszczone materiały. Jakie informacje uzyskam skanując kod QR na identyfikatorze? Kod QR zawiera następujące dane:
  • Imię i nazwisko
  • Firma
  • Adres email

COVID-19 UPDATEAll Evertiq Expos are currently open on the confirmed dates. Evertiq is monitoring the situation closely.
Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91
Sprzedaż
Karolina Szymańska
+48 57054 6777
Sprzedaż
Jadwiga Zuraniewska
+31 6 8386 5649
Sprzedaż
Fais Piroe
+31-681459064