• /

Mapa

Gdzie odbędzie się Evertiq Expo Kraków: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków Galicyjska 9 31-586 Kraków Do EXPO Kraków można się dostać jednym głównym wejściem, które będzie oznaczone Evertiq Expo. Recepcja będzie zlokalizowana w lobby EXPO Kraków.

Transport

Z centrum miasta Autobusem lub tramwajem: Linie autobusowe: 174, 178, przystanek autobusowy M1 Nowohucka Linie tramwajowe: 1, 14, 22, przystanek tramwajowy Nowohucka Samochodem Zachęcamy do skorzystania z Google Maps lub innego narzędzia nawigacyjnego, by wyznaczyć trasę do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.
Z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice Samochodem Zachęcamy do skorzystania z Google Maps lub innego narzędzia nawigacyjnego, by wyznaczyć trasę do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.

Parking

Na terenie dostępny jest parking. Przy wjeździe należy pobrać bilet parkingowy. Płatność za bilet uiszcza się przy głównym wejściu opuszczając obiekt. Aby otrzymać fakturę za parking, prosimy o przesłanie danych do faktury i zeskanowanej kopii biletu parkingowego na . Parking EXPO Kraków posiada dwie bramki wjazdu/wyjazdu, jest dobrze oświetlony, ogrodzony i monitorowany, dla Państwa wygody i bezpieczeństwa. Przy główny wejściu znajdują się zatoki autobusowe, krótkoterminowy postój dla taksówek oraz udogodnienia parkingowe dla osób niepełnosprawnych i rodzin z małymi dziećmi. Obowiązuje opłata za parkowanie.

Nocleg

Oto lista wybranych hoteli znajdujących się niedaleko centrum targowego:
  • Hotel Orient
  • Hotel Krakus
  • DoubleTree by Hilton Kraków Hotel
  • Hampton by Hilton
Prosimy pamiętać, że nie mamy umowy z żadnym z wymienionych hoteli.

COVID-19 UPDATEAll Evertiq Expos are currently open on the confirmed dates. Evertiq is monitoring the situation closely.
Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.

Kontakt

Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91
Sprzedaż
Karolina Szymańska
+48 57054 6777
Sprzedaż
Jadwiga Zuraniewska
+31 6 8386 5649
Sprzedaż
Fais Piroe
+31-681459064