reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Diodes Incorporated Komponenty | 16 maja 2011

Programowalne regulatory o poprawionej wydajności

Poprawa wydajności pracy została osiągnięta poprzez znaczące obniżenie prądu upływu, przepływającego przez katodę. Przeznaczone są te regulatory dla urządzeń o małych mocach.
Układy posiadają niemalże takie same parametry jak układ TL431, jednakże w odróżnieniu od niego, nowe regulatory mają 10-krotnie zmniejszony prąd katodowy. Układy, o trzech nóżkach, posiadają doskonałe właściwości temperaturowe, cechując się wysoką stabilnością, podczas nagłego wzrostu, bądź spadku temperatury.

Regulatory mogą dać prąd na wyjściu maksymalnie 100mA. Napięcie wyjściowe może być ustawiane w zakresie od 2.5 V do 36 V, za pomocą zewnętrznych rezystorów tworzących dzielnik napięciowy.

Nowe układy noszą nazwy: ZXRE250 i ZXRE252. Pierwszy z nich dostępny jest w obudowach SOT23 i SOT25, z kolei drugi dostępny jest tylko w obudowie SOT23. Mogą pracować w rozszerzonym zakresie temperaturowym, od -40 do 125 stopni Celsjusza.

Kolejną zaletą tych układów jest ich cena. Zaczynać się ma ona od 8 centów (0.08 dolara) za sztukę, przy zamówieniach w liczbie 10 000.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2