reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Adam Wesołowski Komponenty | 08 marca 2011

Przetwornica LDO dla urządzeń przenośnych

Bardzo mała przetwornica, o wymiarach nieprzekraczających 1mm, ma służyć w urządzeniach przenośnych, oferując prąd o wartości 200mA.
TCR4SxxWBG i TCR4SxxDWBG to regulatory napięcia o różnym napięciu wyjściowym. Są to przetwornice typu LDO, czyli o niskim spadku napięcia. Wszystkie układy dysponują także ochroną przed przeciążeniem prądowym. Oferowane napięcia są z zakresu 1.2V – 3.6V.

W układach zaimplementowano także rezystory sterujące oraz układy auto-rozładowujące. Przetwornice, oferowane przez Toshibę, są bardzo małe, ich wymiary to 0.79 mm na 0.79 mm. Dostępne w obudowie WCSP4.

Nadają się więc świetnie w układach o wysokim stopniu gęstości, takich jak nowoczesne telefony, odtwarzacze multimedialne czy tablety, gdzie na niewielkiej powierzchni trzeba często upychać sporo elektronicznych komponentów. Dostępne są w cenie 0.15 dolara za sztukę.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1