reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 21 lutego 2018

Kompaktowe moduły wizyjne Arrow-Basler

Arrow nawiązało współpracę z Basler. Owocem tej współpracy ma być lepszy dostęp do oferty Basler, oferujących systemy wizyjne wysokiej klasy, ale też nowe moduły Arrow, wykorzystujące technologie Basler.
Arrow Electronics podjęło współpracę z niemiecką firmą Basler, dostawcą rozwiązań wizyjnych dla systemów wbudowanych wysokiej klasy. Dzięki temu porozumieniu, produkty Basler mają być dostępne dla szerszej grupy odbiorcy, w tym tych z regionu EMEA.

Jednakże współpraca na tym ma się nie kończyć. Arrow poinformowało, że w ramach tej współpracy chce zastosować rozwiązania wizyjne i technologie Baslera w swoich produktach SoM („System-on-Module”), a także płytkach rozwojowych, skierowanych do deweloperów i społeczności inżynierskiej. Dzięki temu zapoznanie się i wykorzystanie tych sensorów będzie prostsze i przystępniejsze.

Technologie te mają oferować obraz bardzo wysokiej jakości. Basler jest jednym z największych dostawców kamer i systemów wizyjnych dla aplikacji przemysłowych. Rozwiązania te są chętnie stosowane także w medycynie, aplikacjach sprzedażowych, itp.

Oferta Basler obejmuje nie tylko same kamery, ale także soczewki, gotowe moduły, oprogramowanie dedykowane, itp.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1