reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 06 grudnia 2017

Boczniki dla aplikacji motoryzacyjnych

Rohm wprowadza nową serię swoich rezystorów bocznikowych, mogących pracować z jeszcze większymi mocami, niż poprzednicy (seria PSR). Są przy tym wysoce niezawodne, dokładne i bardzo wytrzymałe.
Rohm wprowadził do swojej oferty nowe rezystory bocznikowe o bardzo małej rezystancji, które mogą zostać wykorzystane w aplikacjach motoryzacyjnych dużych mocy. Z powodzeniem odnajdą się także w aplikacjach przemysłowych i konsumenckich.

Komponenty te mają stanowić odpowiedź na rosnące potrzeby związane z zapotrzebowaniem na tego typu elementy. To zapotrzebowanie wynika z coraz większej elektronizacji i wykorzystania silników w różnych aplikacjach. Nowa seria oznaczona została symbolem GMR, jako następca seria PSR.

Dostępne mają być komponenty o rezystancji od 5 mΩ do 220 mΩ. Tolerancja wynosić ma około 1% (F). Współczynnik TCR wynosić ma 20 ppm/K. Wpływa to na ich świetną niezawodność, stabilność i dokładność pracy. Cechują się też bardzo dużą wytrzymałością. Nie straszne im temperatury z zakresu od -55 do 170 stopni Celsjusza.

Modele z serii GMR100 oferowane mają być w obudowie o wymiarach 6.4 na 3.2 mm. Wysokość ich to tylko 0.4 mm, czyli o 47% mniej od konkurencyjnych rozwiązań.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 17 2018 15:35 V10.9.3-1