reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 08 lutego 2017

Regulatory LDO z monitorem prądowym

Nowe regulatory Infineon dedykowane do zasilania anten aktywnych. Są one konfigurowalne i mogą pracować z wieloma różnymi antenami, dedykowanymi na różne pasma. Cechuje je również wysoka niezawodność oraz możliwość pracy w systemach motoryzacyjnych.
Firma Infineon Technology wprowadza na rynek nowe monolityczny regulatory o małym spadku napięcia (LDO) oznaczone jako TLF4277-2LD. Są to komponenty zaprojektowane z myślą o zasilaniu anten aktywnych.

Wbudowane funkcje mają wspomagać to zastosowanie. Zaliczyć można do nich funkcje pomiaru prądu, a także system detekcji błędów. Mają znaleźć się w urządzeniach stacjonarnych, jak i motoryzacyjnych, np. przy zasilaniu anten wspierających systemy informacyjno-rozrywkowe. Mogą pracować z antenami FM/AM, DAB, XM oraz SIRIUS.

Napięcie wyjściowe jest konfigurowalne, zaś maksymalna obciążalność prądowa wynieść może nawet 300 mA. W strukturze tych regulatorów zawarto także dedykowane funkcje ochronne. Wszystko ma się dziać wydajnie w czasie rzeczywistym, w tym monitorowanie wartości prądowej.

Oferowane mają być w miniaturowej obudowie TSON-10 (o wymiarach 3.33 na 3.33 mm) oraz SSOP-14 EP.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-1