reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 16 września 2016

Czujnik termiczny 80 na 80 pikseli w obudowie BGA

ULIS wprowadza na rynek nowy niewielki sensor termiczny, przeznaczony do masowej produkcji. Jego wykorzystanie jest proste i szybkie, co zaoszczędzi czas i pieniądze.
Firma ULIS wprowadza na rynek nowy sensor termiczny Micro80 Gen2. Jest to czujnik zamknięty w niewielkiej obudowie BGA. Ma być tym samym pierwszy tego typu czujnikiem podczerwonym, przeznaczonym do masowej produkcji (JEDEC).

Sensor obsługuje pole widzenia o kącie 120 stopni i ma mieć rozdzielczość 80 na 80 pikseli. Ma to być wystarczająca rozdzielczość, pozwalająca na odróżnienie człowieka od zwierzęcia, maszyn, itd., niezależnie od warunków oświetleniowych lub pogodowych. Jednocześnie nie narusza się prywatności osób.

Układ posiadać ma specjalny układ soczewkowy, co uwalnia projektantów urządzeń od procesu związanego z opracowaniem tego typu rozwiązań. Ma to oszczędzić czas i pieniądze deweloperów.

Pobór energii wynosić ma około 55 mW, co pozwalać ma na pracę w urządzeniach przenośnych. Sensor posiadać ma wbudowaną obsługę interfejsu I2C, a także synchronizacji Hsync i Vsync.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2