reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 16 sierpnia 2016

Filtry dolnoprzepustowe 2.9 GHz SMD

Wszystko staje się coraz mniejsze, zarówno scalaki, jak i kondensatory. Gotowe filtry także ulegają miniaturyzacji. AVX przedstawiło takie właśnie miniaturowe filtry, radzące sobie z mocą do 4 W.
Firma AVX przedstawiła swoje nowe niewielkie filtry dolnoprzepustowe, zaprojektowane z myślą o zastosowaniu ich w mobilnych systemach komunikacyjnych, odbiornikach TV satelitarnej, GPS i innych systemach lokalizacyjnych, w urządzeniach komunikujących się poprzez sieć WiFi, itd.

Mowa tu o komponentach typu ITF („integrated thin film”), czyli elementach które są bardzo małe i wydajne zarazem; tj. filtry dolnoprzepustowe 2.9 GHz. Dostępne mają być w obudowie 0805 o wymiarach około 2 na 1.5 na 1 mm.

Pomimo swoich niewielkich wymiarów są w stanie pracować z mocą (ciągłą) do 4 W. Cechuje je impedancja 50 Ω i możliwość pracy w temperaturze od -40 do 100 stopni Celsjusza. Do ich budowy posłużono się wielopoziomową technologią cienkowarstwową.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2