reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 29 lipca 2016

Mniejsze i tańsze oscylatory Epson’a

Nowe serie oscylatorów kwarcowych zaprojektowano na nowo, by zmniejszyć ich gabaryty i zoptymalizować koszty produkcyjne. Mają znaleźć swoje miejsce w wielu różnych aplikacjach, gdzie liczy się każdy cm2.
Firma Epson, za pośrednictwem Rutronik, wprowadza na rynek trzy nowe serie oscylatorów kwarcowych, mających sprostać wyzwaniom stawianym tego typu komponentom. Chodzi w tym momencie o ich gabaryty, a także koszty.

Seria TG2016SBN to komponenty TCXO/VC-TCXO, stanowiące drugą generację oscylatorów tego typu. Zostały one przeprojektowane tak, by udało się zmniejszyć ich gabaryty, a także koszty produkcji. Udało się je zamknąć w obudowie o wymiarach 2 na 1.6 mm. Pracować mogą z napięciami od 1.7 do 3.63 V, w temperaturach od -40 do 85 stopni Celsjusza.

Kolejną serią są kryształy FC1610AN kHz. Są one jeszcze mniejsze, bo zajmować mają powierzchnię o wymiarach 1.6 na 1 mm. Mają być najmniejszymi przedstawicielami komponentów od Epson. Pracować mają w kompaktowych aplikacjach dostarczając sygnału o częstotliwości 32.768 kHz.

Ostatnią prezentowaną serią jest FA2016AN. Zamknięte zostały w obudowie 2 na 1.6 mm, w specjalnej obudowie ceramicznej. Oferowane są częstotliwości w zakresie od 24 do 54 MHz. Stanowić mają tańszą alternatywę dla serii FA-128 tego samego producenta.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1