reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 22 stycznia 2016

Pamięć motoryzacyjna e-MMC Flash 15 nm

Nowe kości pamięciowe od TEE wykorzystują najnowsze technologie. Są małe, a przy tym bardzo pojemne. Dodatkową ich zaletą ma być odporność na trudne warunki pracy, co potwierdzają odpowiednie kwalifikacje.
Firma Toshiba Electronics Europe zaprezentowała swoje nowe pamięci Flash e-MMC, wykonane w technologii 15 nm i NAND. Są to komponenty zaprojektowane z myślą o motoryzacyjnych systemach informacyjno-rozrywkowych. Producent podaje jednak, że bardzo dobrze odnajdą się też w aplikacjach przemysłowych.

Nowe kości pamięciowe posiadają kwalifikację AEC-Q100. Spełniają przy tym wymagania PPAP. Są zdolne do niezawodnej pracy w temperaturze od -40 do 85 stopni Celsjusza. Jak podaje producent, mogą uchodzić za jedne z najmniejszych tego typu komponentów na świecie.

Nowe kości pamięciowe zamknięto w obudowie o wymiarach 11.5 na 13 mm. Zgodne są ze standardem JEDEC MMC. W ofercie obecne są komponenty o pojemności od 8 do 64 GB. Każda z kości posiada wbudowany kontroler, zarządzający podstawowymi operacjami pamięciowymi.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1