reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Komponenty | 27 sierpnia 2015

169 FPS w rozdzielczości SXGA

Nowa kamera zaprojektowana z myślą o maszynach przemysłowych, inspekcji i kontroli, jest w stanie przechwytywać obrazy z bardzo dużą prędkością (nawet do 500 FPS). Elastyczność zastosowania zapewnia USB 3.0.
Nowa kamerka, oparta na matrycy Python 1300 CMOS od ON Semiconductor, jest w stanie rejestrować obraz video z wysoką prędkością w wysokiej rozdzielczości. UI-3140P Rev 2 od IDS Imaging Development Systems to element przeznaczony do pracy w przemyśle, z interfejsem USB 3.0.

Kamera ta jest w stanie rejestrować obraz z prędkością nawet 169 FPS w pełnej rozdzielczości 1280 na 1024 pikseli. Pracować ma w aplikacjach takich jak ITS lub element wizyjny dla niektórych maszyn. Przydać się może w systemach kontroli jakości, itp.

Gdy rozdzielczość zostanie zmniejszona, np. do VGA, liczba klatek na sekundę (FPS) znacznie wzrośnie, bo do 500 FPS. Zamknięto ją w obudowie o wymiarach 29 na 29 na 29 mm.

Seria „uEye CP Rev 2” obejmuje warianty przechwytujące obraz kolorowy oraz monochromatyczny. W strukturze zawarto także pamięć, dla przechowywania obrazów. Obudowa magnezowa ma zapewniać jej trwałość, nawet przy pracy w bardziej wymagających warunkach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2