Informacje ogólne

Czy możecie mi pomóc zarezerwować nocleg w hotelu? Nie. Możemy jednak polecić kilka hoteli w okolicy. Więcej informacji można znaleźć tutaj. NIE współpracujemy z agencjami lub innymi firmami, jeśli chodzi o zapewnienie noclegu w hotelu. Gdzie mogę zaparkować pojazd? Więcej informacji można znaleźć tutaj. Parking przy Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków jest bezpłatny dla wszystkich uczestników. Czy dostępne jest Wi-Fi? Tak. Karta informacyjna będzie dostępna w recepcji Evertiq Expo. Gdzie mogę podzielić się swoją opinią? Wszyscy uczestnicy otrzymają ankietę kilka dni po wydarzeniu. Wypełnienie i odesłanie wspomnianej ankiety pomoże nam jeszcze lepiej zorganizować expo w kolejnym roku. Chcę poprowadzić prezentację. Z kim mam się skontaktować? Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Goście

W jakich godzinach otwarte są targi? Evertiq Expo jest otwarte dla gości między 08:30-16:00. Ile będzie kosztować mój bilet? Wstęp jest darmowy. Jednak ze względów organizacyjnych prosimy zgłosić chęć uczestnictwa tutaj. Kod QR, który otrzymacie Państwo razem z emailem potwierdzającym, pozwoli skorzystać z szybkiej kolejki, w której uzyskacie identyfikator gościa. Jestem studentem/studentką i chcę odwiedzić Expo. Czy jest to możliwe? Studenci zainteresowani elektroniką mogą odwiedzić targi po 14:00. Czy muszę zostać na cały dzień? Wystawa i prezentacje odbywają się od 09:00 do 16:00. Radzimy zaplanować wizytę tak, by dopasować ją do własnego harmonogramu pracy lub uczestniczyć w tych sesjach, które są dla Państwa interesujące. Muszę odwołać swoje uczestnictwo. Co mam w tej sytuacji zrobić? Prosimy o przesłanie emaila, a my anulujemy zgłoszenie.

Wystawcy

Co znajdzie się na powierzchni wystawowej? Więcej informacji można znaleźć tutaj. Jak wygląda harmonogram? Harmonogram – Dzień 1, 11 czerwca
 • 16:00 Rozpoczęcie rejestracji. Otrzymujecie Państwo dostęp do swojego stolika i możecie rozpocząć przygotowania do Expo, które odbędzie się kolejnego dnia.
 • 19:00 Rozpoczęcie kolacji networkingowej. Bufet zamykany jest o 20:30.
 • Napoje serwowane są do godziny 23:00.
Harmonogram – Dzień 2, 12 czerwca
 • 08:30 Rozpoczęcie rejestracji odwiedzających. Państwa stolik powinien być gotowy.
 • 09:00 Rozpoczęcie Expo wraz z programem konferencji. Informacje o programie można znaleźć w broszurze dostępnej na miejscu oraz w Internecie.
 • 11:00-13:00 Lunch w formie przekąsek fingerfood.
 • 16:00 Zamknięcie Expo, rozpoczęcie prac demontażowych.
Jak zapisać się na bankiet? Serdecznie zapraszamy wszystkich wystawców, sponsorów i prelegentów na nasz bankiet. Zapisy pod adresem email . Bankiet zaczyna się o 19:00 w lobby EXPO Kraków. Adres do doręczeń przesyłek: Prosimy o skorzystanie z poniższego adresu: VILGA, ul. Oszkobłok 4 06-300 Przasnysz Poland Ważne: Wszystkie towary muszą dotrzeć pod poniższy adres przed 7 czerwca. Osoba kontaktowa: Łukasz Wilga email: lukasz@vilga.pl phone: +48 534 166 166 Przesyłki przyjmujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 czyli standardowych godzinach pracy kuriera, jeśli ktos chciałby dostarczyć przesyłkę w innych godzinach najlepiej poinformować nas +48 534 166 166 to dostosujemy się do innej godziny. Nie mamy żadnych wymagań ani zasad. Prosimy jedynie aby paczki były odpowiednio zabezpieczone. Wszystkie towary muszą posiadać oznaczenia z następującymi danymi:
 • Evertiq Expo Kraków 2024
 • Nazwa/ imię i nazwisko wystawcy
 • Nr stolika
 • Osoba kontaktowa i numer telefonu komórkowego
 • Waga brutto
Spółka Evertiq AB nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony, skradziony, zepsuty lub zagubiony sprzęt, materiał i inne mienie, ani za postępowanie z takimi przedmiotami. W przypadku gdy spółka Evertiq AB zostanie pociągnięta do odpowiedzialności odszkodowawczej, odpowiedzialności innego rodzaju lub w inny sposób obciążona w związku z takim mieniem, właściciel lub użytkownik sprzętu, materiału lub mienia będzie zobowiązany do zwrotu spółce Evertiq AB wszelkich kosztów mogących powstać w związku z takimi sprzętem, materiałem lub mieniem. Jakie informacje uzyskam skanując kod QR na identyfikatorze? Kod QR zawiera następujące dane:
 • Imię i nazwisko
 • Firma
 • Adres email