• /

Informacje ogólne

Zdecydowałeś się, aby uczestniczyć w Evertiq Expo Warszawa 2021? To wspaniała wiadomość! Oto co przygotowaliśmy dla naszych wystawców:
  • Miejsce wystawy 200 cm x 120 cm
  • Stoisko na targach w formule table-top
  • Biały obrus i gniazdo zasilania 220 V
  • Wejście na wszystkie wykłady
  • Lunch w dniu wydarzenia
  • Do 4 wejściówek na imprezę w wieczór poprzedzający Evertiq Expo
A jak to właściwie wygląda? Uczestnictwo w targach w formule table-top uszczupli Twoje konto o EUR 2 000 + VAT, za to korzyści są olbrzymie. Wszystko co musisz zrobić, to zapewnić obecność entuzjastycznych i pozytywnych osób oraz spakować produkty, które chcesz zaprezentować, gadżety reklamowe i dwa roll-upy. Gdy przyjedziesz, twoje miejsce i stolik będą już na Ciebie czekały, a Ty będziesz mógł do woli korzystać z targowej oferty oraz wziąć udział w wieczornym party dzień przed. Jeśli natomiast chciałbyś zostać naszym sponsorem, skontaktuj się z zespołem sprzedaży Evertiq. Nie przegap informacji pisanych drobnym drukiem: fakturę wystawiamy na 6 miesięcy przed imprezą, natomiast w przypadku rezerwacji dokonywanych później, fakturę wystawiamy w momencie dokonania rezerwacji. Termin płatności to 10 dni roboczych.

Wybierz stolik

Potwierdzone lub zarezerwowane*
Wolne
* Wstępnie zarezerwowane lecz nie potwierdzone stanowiska zostaną uwolnione do sprzedaży 12 November 2022.
Po pierwsze, musimy wiedzieć, kim jesteś. Wypełnij formularz poniżej , wybierając jeden z dostępnych stolików, a nasz system zrobi resztę. I gotowe! Teraz naciśnij przycisk ‘Wyślij’, a my prześlemy mail z potwierdzeniem rezerwacji.
 

Baner Reklamowy i logo do pobrania

Banner-ad Blue logo on transparent background (SVG-format)
White logo on transparent background (SVG-format)

COVID-19 UPDATEAll Evertiq Expos are currently open on the confirmed dates. Evertiq is monitoring the situation closely.
Komentarz Evertiq odnośnie maili będących próbą oszustwa

Evertiq jednoznacznie dystansuje się od krążących wiadomości mailowych. Te maile nie są w żaden sposób połączone z Evertiq i nie odzwierciedlają etyki tej firmy.

Evertiq nie sprzedaje, nie dystrybuuje ani nie kupuje odwiedzających i ich danych kontaktowych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące tej kwestii, skontaktuj się z zespołem Evertiq.