reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TMA Przemysł elektroniczny | 24 kwietnia 2012

TMA pozyskał kontrahenta dzięki certyfikacji OMRON

W kwietniu 2012 r. TMA (TM-Automation Sp. z o.o.) z PPNT uzyskało ponownie certyfikat SOLUTION PARTNERA od japońskiej firmy OMRON. Dzięki temu gdyńska firma pozyskała światowego partnera – Sharpa.
© TMA
OMRON jest światowym dostawcą/producentem podzespołów automatyki, sterowników PLC, urządzeń HMI, robotów SCARA oraz systemów wizyjnych.

- Certyfikat jest potwierdzeniem innowacyjności i kreatywności firmy oraz docenieniem myśli inżynierskiej zespołu robotyków i automatyków TMA pod kierownictwem mgr inż. Piotra Orlikowskiego.. Przy certyfikacji szczególnie doceniona została wysoka jakość i terminowość wykonywanych projektów przy użyciu podzespołów firmy OMRON - wymienia prezes zarządu TMA, Marek Łangowski.

Dzięki certyfikacji OMRON-a firma TMA pozyskała kolejnego światowego kontrahenta : firmę Sharp. Autorski projekt chwytaka na podciśnienie do przenoszenia TV LCD oraz szybka realizacja projektu pozwoliła fabryce Sharp-a w Ostaszewie rozpocząć pierwszą w Europie seryjną produkcję jednych z największych na świecie TV LCD o przekątnej aż 80”.

---
TM-Automation Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni jest odpowiedzią na ciągle rosnące potrzeby rynku w dziedzinie automatyzacji procesów produkcyjnych. Specjalizuje się w projektowaniu i budowaniu nowoczesnych, interdyscyplinarnych rozwiązań  z  zakresu: robotyki, automatyki, mechaniki, informatyki, elektroniki i telekomunikacji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1