reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 11 kwietnia 2012

Philips i Optogan łączą siły w Rosji

Royal Philips Electronics oraz Optogan, największy rosyjski producent LED, powołali do życia joint venture, mające na celu rozwój produktów LED dla potrzeb drogownictwa.
W nowej firmie Philips obejmie 51%, Optogan 49% udziałów. Finansowe szczegóły zawartego porozumienia nie zostały ujawnione. Produkty opracowywane i produkowane w ramach wspólnego przedsięwzięcia będą sprzedawane na rynkach Federacji Rosyjskiej, Kazachstanu oraz Białorusi.

‘Współpraca Philips i Optogan będzie się skupiać na rozwoju lokalnego przemysłu LED, wspierając proekologiczne inicjatywy rosyjskiego rządu. Zmiana źródeł światła w drogownictwie na LED może zredukować zużycie energii nawet o 80%, może też prowadzić do istotnych obniżek kosztów obsługi i utrzymania. Polepszenie widoczności zwiększy też poczucie komfortu na drodze i przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa ruchu’ czytamy w oficjalnym komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1