reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Tonsil Przemysł elektroniczny | 03 kwietnia 2012

Tonsil AC kończy z produkcją głośników!

Zarząd Tonsil Acoustic Company z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim podjął decyzję o zaprzestaniu z dniem 1 kwietnia 2012 r. bezpośredniej działalności w zakresie produkcji głośników i zestawów głośnikowych.
Na początku 2012 r. Tonsil Acoustic Company informowało o rozpoczęciu działalności produkcyjnej, co wówczas podyktowane było przede wszystkim potrzebą zwiększenia kontroli nad prowadzoną działalnością produkcyjną i ograniczenia kosztów działalności produkcyjnej prowadzonej dotychczas przez spółkę zależną, tj. Tonsil Technologie Sp. z o.o. Miało to wpłynąć pozytywnie na wyniki finansowe Spółki.

Zmiana profilu prowadzonej działalności, poprzez zaprzestanie działalności produkcyjnej, spowodowana została brakiem porozumienia z podmiotem udostępniającym maszyny, urządzenia i narzędzia niezbędne do produkcji. Umowa najmu była zawarta na okres trzech miesięcy i wygasła z dniem 31 marca 2012 r. Wskutek jej nieprzedłużenia Tonsil Acoustic Company jest zmuszone zaprzestania prowadzenia działalności produkcyjnej, w celu ograniczenia potencjalnych źródeł kosztów. Dodatkowo Spółka postanowiła nie przedłużać umowy najmu hali produkcyjnej we Wrześni. Nie przedłużono również umów o pracę z pracownikami produkcyjnymi, które także wygasły w dniu 31 marca 2012 roku.

Jednocześnie Tonsil Acoustic Company podjął decyzję o kontynuowaniu działalności handlowej w zakresie sprzedaży głośników i zestawów głośnikowych. W tym celu, zawarto z zewnętrznym producentem głośników i zestawów głośnikowych z Wrześni umowę handlową, na mocy której podmiot ten zobowiązał się dostarczać Spółce urządzenia pod marką TONSIL.

Dostarczone głośniki i zestawy głośnikowe będą sprzedawane na południowych terenach Polski, w obszarze województw: dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego, śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, południowej części województwa mazowieckiego, lubelskiego i podkarpackiego. Przedmiotowa umowa handlowa została zawarta na czas nieokreślony.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1