reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SunEast Przemysł elektroniczny | 22 marca 2011

Renex dystrybutorem producenta sprzętu SMT, firmy SunEast

RENEX wybrany przez SunEast na wyłącznego autoryzowanego dystrybutora w Europie Środkowo-Wschodniej
SunEast jest korporacją o szerokim zakresie produkcyjnym, a od 1984 roku projektuje i wytwarza także urządzenia dla przemysłu elektronicznego.

SunEast za pośrednictwem RENEX oferuje: piece rozpływowe, fale lutownicze, drukarki szablonowe, urządzenia pick&place, stacje załadowcze i wyładowcze oraz transportery międzymaszynowe.

Producent realizuje zamówienia indywidualne i możliwe jest wyprodukowanie urządzenia pod konkretne potrzeby klienta, np. ze zwiększonym polem roboczym drukarki, indywidualną liczbą stref lutowniczych, itp. Modyfikacje urządzeń nie wpływają znacząco na czas dostawy, a cały proces jest prowadzony w Polsce z inżynierami firmy Renex. Serwisowanie, pomoc techniczną, konfigurację urządzeń oraz magazyn części zamiennych zabezpiecza RENEX z siedziby w Polsce.

Podczas targów Automaticon będzie można zobaczyć w działaniu półautomatyczną drukarkę szablonową SEM400.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1