reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Flextronics Przemysł elektroniczny | 09 marca 2011

Kodak rozszerza umowę z Flextronics

Eastman Kodak Company podpisał umowę na rozbudowę i odnowienie stosunków biznesowych z Flextronics.
Zgodnie z umową, Kodak ponownie skorzysta z usług świadczonych przez Flextronics Global Services (FGS) w Venray, w Holandii, które obejmą działania Kodaka w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Rosji. Z zakładu w Venray, FGS świadczyć będzie usługi na rzecz Kodaka, które obejmą magazynowanie, dystrybucję i zarządzanie transportem dla wszystkich wychodzących dostaw.

Zakres współpracy firm zostanie rozszerzony o dział grafiki Kodaka, przy czym FGS zapewniać będzie rozwiązania logistyczne dla produktów takich jak płyty termiczne, głowice i produkty z atramentem. FGS powierzone zostanie także magazynowanie i dystrybucja produktów cyfrowych Kodaka takich jak cyfrowe aparaty fotograficzne, kamery wideo, ramki do zdjęć, baterie, papier fotograficzny, nośniki oraz akcesoria i inne produkty.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2