reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© RGB Technology Przemysł elektroniczny | 05 stycznia 2016

RGB Technology rozwinie działalność w strefie

RGB Technology uruchomi na terenie Słupskiej SSE nowoczesny zakład produkujący wyświetlacze LED. Firma chce zainwestować 7 mln PLN.
Polski producent wyświetlaczy LED pod koniec grudnia otrzymał zezwolenie na działalność w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, Podstrefa Koszalin.

- RGB Technology Sp. z o. o. to firma ze 100% polskim kapitałem z branży elektronicznej funkcjonująca w obszarze innowacyjnych technologii. Inwestor zakupił grunt o powierzchni 1,2884 ha. Deklarowane nakłady inwestycje to ok. 7 mln PLN. Firma będzie zatrudniała 50 osób i planuje systematyczny rozwój i wzrost zatrudnienia. Spółka zamierza uruchomić na terenie strefy nowoczesny zakład produkujący wyświetlacze LED – poinformowała Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Źródło: PAIiIZ

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2