reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Magnetic Systems Technology (MST) Przemysł elektroniczny | 04 maja 2015

Otwarcie hali produkcji elektroniki w MST

23 kwietnia oficjalnie otwarto nową halę działu produkcji elektroniki w Magnetic Systems Technology (MST) w Kętrzynie.
W czwartek, 23 kwietnia dokonano oficjalnego otwarcia nowej, liczącej 5 000 m2 części zakładu. Nowa hala w 2/3 zostanie przeznaczona na magazyn, natomiast 1/3 powierzchni zostanie zajęta przez rozwijający się dział produkcji elektronicznej i laboratorium. Obecnie laboratorium posiada Certyfikat SMT zgodny z normą ISO 17025. Do końca roku MST planuje poszerzenie zakresu certyfikacji o moduły i zasilacze LED. Dzięki temu zostanie znacząco przyspieszony czas wdrażania nowych produktów do rynku.© MST powstało w wyniku wykupu managerskiego Zakładu Stateczników Philips Lightning Poland. Niespełna rok po przejęciu zakładów Polam Farel, w styczniu 1996 Philips zadecydował o stopniowej relokacji z zakładów w Holandii i rozpoczęciu budowy biznesu stateczników w Kętrzynie. W roku 2003 w zakładzie powstał również dział rozwoju zajmujący się kompleksowo rozwijaniem technologii stateczników elektromagnetycznych. Kolejnym krokiem była konsolidacja produkcji stateczników elektromagnetycznych z całej Europy, przeprowadzona w latach 2008-2009.

W roku 2010 Philips wycofał z oferty stateczniki elektromagnetyczne do lamp fluorescencyjnych pod marką własną i od tego momentu ich sprzedaż kontynuowana jest pod nazwą MST. W kwietniu 2011 zespół zarządzający wykupił od Philips zakład stateczników wraz z marką MST w transakcji MBO. Od 2014 roku MST oferuje również pod swoją marką stateczniki do lamp wysokoprężnych (HID).

Wraz ze zmieniającą się strukturą rynku oświetleniowego, MST zmienia też swoje portfolio produktowe. W latach 2014-2015 rozpoczęto produkcję elektronicznych komponentów oświetleniowych, zasilaczy i modułów LED.

MST również świadczy usługi produkcji kontraktowej typu EMS i ODM.Philips Lighting Poland w Kętrzynie przekazał firmie Magnetic System Technology 5 opraw „na oświetlenie nowej hali”, co uwieczniono na powyższym zdjęciu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 04 2017 21:30 V8.9.2-1