reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander-fediachov-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 grudnia 2012

Sprzedaż TCL rośnie w imponującym tempie

TCL Multimedia Technology zwiększyło swój udział w rynku telewizorów LCD w Q3/2012 do 6,7% w porównaniu do 5% w poprzednim kwartale.
W ten sposób firma wskoczyła na czwarte miejsce wśród producentów telewizorów LCD na świecie. W Chinach TCL utrzymuje się na pierwszym miejscu z 18,7% rynku.

W swoim komunikacie firma TCL informuje, że poprawę sprzedaży zawdzięcza realizowanej strategii pod nazwą „szybkość i efektywność”. Polega ona m.in. na optymalizacji asortymentu i rozwoju kanałów sprzedaży.

Sprzedaż telewizorów LCD wyniosła ponad 13,5 mln sztuk w okresie od stycznia do listopada, co oznacza wzrost o 47,1% r/r. Udział rynku chińskiego wynosił prawie 37%, czyli ponad 7,6 mln sztuk.

Warto przy tym odnotować znaczący wzrost sprzedaży telewizorów LCD z podświetleniem LED firmy TCL - 70,4%.. W Chinach te telewizory stanowiły 99,7% wszystkich sprzedawanych telewizorów LCD.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 12:38 V9.2.10-2