reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dirk-ercken-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 grudnia 2012

Najpotężniejsi ludzie świata

Forbes opublikował listę najpotężniejszych ludzi na świecie. Czwarty jest Bil Gates, założyciel Microsoftu. Kto jeszcze z firm związanych z branżą elektroniczną znajduje się w światowej czołówce?
Wśród osób, które będą miały największy wpływ na świat w 2013 r. oczywiście nie może zabraknąć współzałożycieli Google: Sergey Brin i Larry Page są na 19. i 20. miejscu. Poza tym na 25. pozycji jest Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka - ten dwudziestoośmiolatek jest najmłodszą osobą na liście.

Dwa miejsca dalej znajduje się Jeff Bezos, dyrektor generalny Amazona, na 35. Timothy Cook, CEO Apple'a, a na 46. Steve Ballmer, CEO Microsoftu. Na liście nie brakuje też znanego dobrze naszym Czytelnikom prezesa Hon Hai Precision czyli Terry'ego Gou – miejsce 55.

Pierwsza trójka jest co prawda spoza branży elektronicznej, ale przecież nie sposób ich nie wymienić. Na pierwszym: Barack Obama, następnie Angela Merkel, a za nią Władimir Putin.

---
Źródło: Forbes

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1