reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nyul-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 grudnia 2012

Najbardziej pożądani pracodawcy 2012

Antal International ogłosił listę najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce w opinii specjalistow i menedżerów. Spójrzmy, kto przoduje wśród firm z branży IT i produkcyjnej.
W branży IT i Telekomunikacja pierwsze trzy miejsca okupują światowi giganci: Google, IBM i Microsoft. W sektorze przemysłowym liderem jest Philips Polska, za nim 3M, a na czwartym miejscu znalazł się Siemens.

Styl zarządzania, kultura organizacyjna, innowacyjność i stabilność zatrudnienia są czynnikami najbardziej pozytywnie ocenianymi w wybranych firmach. Jak zauważa Artur Skiba, dyrektor zarządzający Antal International i wiceprezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia - Publikowany przez Antal International ranking jest oceną wystawioną pracodawcom przez potencjalnych kandydatów, dlatego obecność w nim jest ważnym wyróżnieniem. Dowodzi, że wskazana firma jest pożądana przez pracowników pełniących często strategiczne funkcje w organizacji.

Poniższa tabela przedstawia osiem najwyżej ocenionych firm w branżach IT&Telekomunikacja oraz produkcji przemysłowej.

© Antal International

Badanie Antal International "Najbardziej pożądani pracodawcy 2012" przeprowadzone było metodą CAWI oraz CATI w terminie 3-20.09.2012. W badaniu udział wzięło 1557 respondentów z Polski. Badanie było anonimowe.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2