reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© L+B Przemysł elektroniczny | 27 kwietnia 2012

Polskie firmy na targach Light+Building

Polskie firmy po raz kolejny uczestniczyły w największych na świecie targach oświetlenia i budownictwa Light+Building 2012 we Frankfurcie nad Menem.
Targi Light+Building to jedne z najważniejszych forów komunikacji w sektorze elektrotechnicznym i niepowtarzalna okazja do monitorowania najnowszych trendów inżynierii elektrycznej. W tym roku podczas 6 dni targów (15-20 kwietnia 2012 r.) 196 tys. zwiedzających mogło oglądać dzieła ponad 2.350 producentów z branży oświetleniowo-budowlanej.

Na targach zaprezentowano innowacyjne produkty z zakresu oświetlenia dekoracyjnego, LED i technicznego, okablowania, a także systemów ogrzewania, zasilania, zabezpieczeń i sterowania. Zgodnie z utrzymującym się trendem, przeważająca większość prezentowanych produktów oświetleniowych oparta była na technologii LED.

Wśród wystawców mogliśmy znaleźć przedstawicieli branży z Polski, w tym:
- Kanlux
- ES-SYSTEM
- Helios
- SPECTRUM LED
- LARS
- LUG
- PXF Lighting
- Lena Lighting
- ELGO Lighting Industries
- AWEX.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1