reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© baloncici-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 kwietnia 2012

Philips tworzy w Pile europejskie centrum obsługi

Europejskie centrum obsługi pracowników otworzy w lipcu w Pile Philips. Będzie to jedna z pięciu tego rodzaju placówek, jakie firma zamierza otworzyć na całym świecie.
Centrum będzie obsługiwało pracowników z innych krajów Europy w zakresie płac i administracji spraw pracowniczych. W związku z jego uruchomieniem powstanie 60 nowych miejsc pracy. Trwa rekrutacja pracowników - osób z wyższym wykształceniem oraz dobrą znajomością języków obcych.

Jak poinformował w środę PAP rzecznik prasowy Philips w Polsce Krzysztof Kouyoumdjian, centrum będzie się mieściło na terenie pilskiego zakładu Philips Lighting Poland.

- Będzie świadczyło usługi dla pracowników Philips m.in. w Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii. W tej chwili mamy już zatrudnionych 10 pracowników, trwa rekrutacja na kolejne stanowiska. Szukamy osób z wyższym wykształceniem, w tym także świeżo po studiach. Ze względu na kontakty z pracownikami Philips z innych krajów, koniecznym wymogiem jest dobra znajomość angielskiego, często także innych języków europejskich – powiedział.

Jak wyjaśnił, o wyborze Piły jako lokalizacji nowego centrum zadecydowała przede wszystkim wieloletnia obecność Philips w tym miejscu. W ubiegłym roku Philips Lighting Poland obchodził 20 rocznicę funkcjonowania w Pile. Znajduje się tam jeden z największych ośrodków produkcji oświetleniowej koncernu na świecie. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest sąsiedztwo wielu wyższych uczelni zlokalizowanych w Pile i Poznaniu, które zapewniają wykształcone kadry.
Źródło: PAP

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1