reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© yuriy-chaban-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 kwietnia 2012

To już 6 dodatni kwartał w wykonaniu PartnerTech

Pozytywny trend, który charakteryzuje ostatni rok w wykonaniu PartnerTech, był kontynuowany w pierwszym kwartale 2012 r. Zysk operacyjny wyniósł 21 mln SEK.
Pierwszy kwartał 2012:
- Sprzedaż netto: 611 mln SEK (587)
- Zysk operacyjny: 21 mln SEK (3)
- Zysk po opodatkowaniu: 12 mln SEK (-4)
- Zysk na akcję: 0,97 SEK (-0.34)
- Przepływy pieniężne: -18 mln SEK (16)

Leif Thorwaldsson, prezes i CEO PartnerTech powiedział:

"Pozytywne trendy w 2011 roku kontynuowane były w pierwszym kwartale 2012 roku. Sprzedaż wzrosła o 5% w walucie lokalnej w porównaniu z analogicznym okresem 2011 roku, a zysk operacyjny wyniósł 21 mln SEK. Znaczną część tego wzrostu można przypisać naszemu naciskowi na wewnętrzną efektywność kosztową. Szeroka baza klientów i konkurencyjna struktura organizacyjna były także kluczowymi czynnikami wzrostu.

W marcu ogłosiliśmy podpisanie nowej umowy ramowej w obszarze CleanTech na rozwój i wytwarzanie produktów w imieniu czołowego europejskiego dostawcy produktów i usług do czyszczenia komponentów i narzędzi. Umowa, w której wykorzystamy zarówno doświadczenie w zakresie rozwoju produktu, jak i produkcji kompletnych systemów, jest zgodna z naszym celem na zwiększenie zleceń na wyższych poziomach w łańcuchu wartości.

Chociaż PartnerTech wygenerował zysk w ostatnich sześciu kwartałach, trudno jest przewidzieć, jaki wpływ na nasze obszary działalności może mieć w przyszłości globalna niepewność.”

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1