reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Flextronics Przemysł elektroniczny | 26 maja 2011

Flextronics odchodzi od działalnośi PC ODM

<em>Infrastruktura</em> jest największym segmentem rynku dla dostawcy EMS, Flextronics i stanowi 27% całkowitych przychodów firmy w roku podatkowym 2011.
Podczas ostatniego Investor & Analyst Day, Flextronics przedstawił zarys działalności obecnych segmentów, określając udział każdego z nich w całkowitych przychodach firmy w roku podatkowym 2011.

Infrastruktura jest największym segmentem i stanowi 27% przychodów ogółem. Za nim znajdują się segmenty Urządzeń mobilnych i Przemysłowy, Motoryzacyjny, Medyczny które osiągnęły w 2011 r. po 21% przychodów ogółem. SegmentyKomputerówi Elektroniki konsumenckiej stanowiły odpowiednio 18% i 13% całości.

Dostawca EMS zapowiedział również, że będzie podejmował aktywne działania mające na celu redukcję segmentu PC ODM ze swojego portfolio.

© Flextronics

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2