reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 19 maja 2011

7 firm utworzyło konsorcjum Open Virtualization Alliance

BMC Software, Eucalyptus Systems, HP, IBM, Intel, Red Hat i SUSE utworzyli Open Virtualization Alliance, konsorcjum zobowiązane do działania na rzecz przyjęcia otwartych technologii wirtualizacji, w tym KVM (Kernel-based Virtual Machine).
Konsorcjum będzie promować przykłady sukcesów klientów, zachęcać do interoperacyjności i przyspieszać rozwój w oparciu o KVM, zapewniając przedsiębiorstwom lepsze możliwości wyboru, jakości i ceny wirtualizacji.

Kernel-based Virtual Machine to Maszyna Wirtualna, która stanowi w pełni wirtualizowane rozwiązanie dla systemu Linux na sprzęcie x86. Zawiera moduł jądra kvm.ko i komponent przestrzeni użytkownika. Pod maszynami wirtualnymi możliwa jest instalacja i wspólne działanie naraz dowolnej ilości systemów Linux, Windows i innych.

Open Virtualization Alliance zapewni edukację, najlepsze praktyki i doradztwo techniczne, aby pomóc przedsiębiorstwom zrozumieć i ocenić ich możliwości wirtualizacji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-2