reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Bosch Przemysł elektroniczny | 17 maja 2011

Firmy elektroniczne laureatami European Trusted Brands 2011

10 maja w Warszawie odbyła się Gala European Trusted Brands 2011 podczas której uhonorowane zostały marki, cieszące się największym zaufaniem konsumentów. Przyznano im Złote i Kryształowe Godła European Trusted Brands 2011. Wyróżniono również marki najbardziej przyjazne środowisku.
European Trusted Brands to jedno z największych i najszerzej zakrojonych badań konsumenckich, przeprowadzane w Europie przez Reader’s Digest. Po raz pierwszy przeprowadzono je 10 lat temu. Od tamtej pory co roku jest kontynuowane w kilkunastu krajach europejskich. Kraje, które zostały objęte tegorocznym badaniem to: Austria, Belgia, Czechy, Finlandia, Francja, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, Szwajcaria, Szwecja i Węgry oraz po raz pierwszy Chorwacja i Słowenia. Wzięło w nim udział 33 005 respondentów.

Tegoroczni laureaci Złotych i Kryształowych Godeł związani z branżą elektroniczną:

© ETB/Opracowanie własne

Jednocześnie wyróżnione zostały marki, które według ankietowanych są najbardziej przyjazne środowisku. Wygranymi w tej kategorii okazali się Bosch, Duracell i Osram.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1