reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sharp Przemysł elektroniczny | 06 maja 2011

Rośnie liczba właścicieli płaskich TV na całym świecie

Kraje rozwinięte mają większą liczbę telewizorów na osobę, a gospodarstwa domowe z obszarów bogatszych widzą konieczności wymiany telewizorów częściej niż te ulokowane w krajach rozwijających się.
Najnowszy raport DisplaySearch pokazuje, że gospodarstwa domowe w krajach bogatszych posiadają więcej telewizorów na własność. Badania wykazały, że gospodarstwa domowe w krajach rozwiniętych posiadają, aż o 28% więcej własnych TV niż gospodarstwa domowe w krajach wschodzących. Jednak DisplaySearch stwierdziło, że w prawie każdym regionie, liczba płaskich telewizorów w gospodarstwach domowych jest dużo większy niż innych modeli. W krajach wschodzących więcej właścicieli inwestuje w najnowszej generacji płaskie telewizory.

Liczba TV w gospodarstwach domowych z podziałem na kraje rozwinięte i rozwijające się*:
© DisplaySearch

*Kraje rozwinięte ujęte w badaniu to: USA, Wielka Brytania, Japonia, Włochy, Francja i Niemcy; kraje wschodzące obejmują Chiny (tereny miejskie i wiejskie), Indie, Brazylię, Meksyk, Turcję, Rosję i Indonezję.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2