reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Kimball Przemysł elektroniczny | 06 maja 2011

Sprzedaż Kimball EMS wzrasta o 5% r/r

W trzecim kwartale roku obrotowego 2011 przychody netto ze sprzedaży Kimball w segmencie EMS wzrosły o 5% w porównaniu do analogicznego kwartału w roku ubiegłym. Zwiększona sprzedaży do klientów w branży medycznej i przemysłowej częściowo została zniwelowana przez spadek przychodów ze sprzedaży u klientów w sektorze motoryzacyjnym i bezpieczeństwa publicznego.
- Przychody netto ze sprzedaży Kimball w segmencie EMS wzrosły w trzecim kwartale roku obrotowego 2011 o 5% w porównaniu z analogicznym kwartałem roku 2010 i aż o 10% porównując z kwartałem drugim roku 2011.

© Kimball International

- Zysk brutto jako procent przychodów netto ze sprzedaży w segmencie EMS wzrósł o 0.3 punktu procentowego w porównaniu do trzeciego kwartału roku ubiegłego.

- Sprzedaż i koszty administracyjne w tym segmencie wzrosły o 8%, częściowo w związku z rosnącymi kosztami pracy.

- Wspomniany już trzeci kwartał roku fiskalnego 2010 przyniósł 6.7 mln USD zysku przed opodatkowaniem i związanych z nim korzyści podatkowych, wynikających ze sprzedażą gruntu i zakładu w Polsce.

- Zysk operacyjny z wyłączeniem sprzedaży gruntów i zakładu w Polsce oraz kosztów restrukturyzacji w segmencie EMS wzrósł z 4.3 mln USD w trzecim kwartale roku fiskalnego 2010 do 4.5 mln USD w trzecim kwartale roku fiskalnego 2011 r. - głównie za sprawą wyższego wolumenu sprzedaży i poprawy marż brutto.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1