reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Fujipoly Przemysł elektroniczny | 30 marca 2011

Nowa dystrybucja w Semicon

Semicon podpisał umowę dystrybucyjną z Fujipoly, producentem materiałów termoprzewodzących oraz złącz.
Fujipoly to producent materiałów termoprzewodzących oraz złącz elestomerowych ZEBRA, umożliwiających połączenie z wyświetlaczami LCD, EL połączenia flex-board, board-board. Stosuje się je również w podstawkach testowych, połączeniach kart pamięci o małych rastrach wyprowadzeń.

Materiały termoprzewodzące znane pod marką SARCON występują w postaci podkładek termoprzewodzących, podkładek żelowych „gap filler”, jak i past termoprzewodzących. Podkładki termoprzewodzące dostępne są w postaci kompozytu silikonowo-ceramicznego na osnowie cienkiej włókniny jak też podkładki elastomerowej o lepkiej powierzchni. Podkładki termoprzewodzące na osnowie siatki adresowane są do zastosowań narażonych na obciążenia mechaniczne a więc konstrukcjach elektroniki siłowej. Podkładki elastomerowe dedykowane są dla zastosowań w płytach głównych, kartach grafiki itp.

Współczynnik termoprzewodnictwa SARCON sięga 18W/mK (popularne materiały to ok. 1W/mK), czyniąc ten materiał standardowym w konstrukcjach urządzeń elektronicznych, w zastosowaniach kosmicznych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 16 2017 14:56 V8.8.6-1