reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Atmel Przemysł elektroniczny | 24 marca 2011

LG wybiera Atmel dla swojego tabletu

Rozwiązania Atmel maXTouch znalazły zastosowanie w najnowszym tablecie LG Electronics, G-Slate.
LG Electronics Mobile wybrał rozwiązanie Atmel maXTouch dla swojego niedawno wprowadzonego na rynek tabletu. G-Slate jest wyposażony w ekran 8.9 cala i bazuje na systemie Honeycomb, czyli Androidzie zoptymalizowanym dla potrzeb tabletów. W G-Slate znalazły zastosowanie rozwiązania Atmel mXT1386 maXTouch, jak również procesor NVIDIA Tegra 2 1GHz. Niespełna 9-calowy wyświetlacz WXGA zapewnia użytkownikom wysoką jakość obsługi, dzięki funkcjom obsługiwanym nawet przez dziesięć jednoczesnych dotknięć. Dodatkowo, tablet wyposażony jest w baterię 6.400 mAh, kamerę 3D o rozdzielczości 5 mega pikseli i waży tylko 620g.

Chipy Atmel’a maXTouch wyposażone są w wiele zaawansowanych funkcji. Przykładowo potrafią rozpoznać niezamierzone dotknięcia, na przykład przy chwytaniu urządzenia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-2