reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Samsung Przemysł elektroniczny | 03 marca 2011

Zapowiedzi Samsunga na rok 2011

Samsung Electronics, podczas spotkania Samsung European Forum w  Budapeszcie, przedstawił strategię rozwoju na rynku europejskim w 2011 roku oraz portfolio swoich nowych produktów.
W ubiegłym roku Samsung osiągnął najwyższy w swojej historii przychód 135,8 mld USD oraz zysk na poziomie 15,2 mld USD. Firma zajmuje już pierwsze miejsce na europejskim rynku telewizorów, monitorów LCD, odtwarzaczy Blu-Ray, systemów kina domowego i lodówek, zaś w 2011 r. planuje zwiększenie swoich rynkowych udziałów w segmencie telefonów komórkowych, drukarek i netbooków.
 
- Nasza europejska strategia zakłada dwa podstawowe cele: utrzymanie naszej silnej pozycji na rynku oraz rozpoznanie nowych możliwości biznesowych – powiedział Seok-pil Kim, Prezes Samsung Electronics Europe – W tym roku naszym celem jest osiągnięcie pozycji lidera rynku we wszystkich kategoriach produktowych i mamy zamiar pozycjonować markę w segmencie ultrapremium, a finalnie stać się preferowaną marką wśród konsumentów i firm w Europie.

Na swojej stronie Samsung prezentuje nowości jakie zostaną wprowadzone na rynek w roku 2011.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-1