reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 05 grudnia 2008

Videoton zwolni 400 pracowników

Węgierki dostawca usług EMS, Videoton, zwalnia 400 pracowników dywizji elektroniki samochodowej. Dementuje również pogłoski o transferze produkcji poza Węgry.
VT Automotive Electronics, największy węgierski dostawca podzespołów elektroniki samochodowej, zatrudnia 1300 pracowników i odnotowuje przychody równe około 300 mln zł rocznie. Firma musi zrekompensować spadek popytu ze strony przemysłu motoryzacyjnego i jest zmuszona pozbyć się 400 osób; liczba pracowników ma zostać dopasowana do poziomu przyszłorocznych zamówień. Zwolnienia nie będą natychmiastowe, lecz będą dokonywane stopniowo w okresie od stycznia do czerwca 2009.

W rozmowie z evertiq, rzecznik prasowy firmy zaprzeczył wcześniejszym plotkom, iż produkcja ma być przetransferowana poza granice Węgier.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1