reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zakład SE w Lubsku Przemysł elektroniczny | 26 listopada 2008

ISO dla polskiego zakładu Schlafhorst Electronics AG

Competence Center w Mönchengladbach oraz zakład produkcyjny w Lubsku w Polsce, należące do dostawcy usług EMS Schlafhorst Electronics AG, uzyskały certyfikację według normy ISO 9001:2000
Organem certyfikującym jest TÜV Rheinland. Certyfikacji podlegały procesy związane ze świadczeniem usług Electronic Manufacturing Services. Akceptację normy uzyskały centrala - Competence Center zatrudniające 160 osób – w Mönchengladbach (Niemcy), dla którego było to odnowienie posiadanego certyfikatu, a także polski zakład produkcyjny w Lubsku, dla którego przeprowadzono audit wstępny.

Zakład w Lubsku funkcjonuje od 2005 roku, a w pierwszej połowie roku 2008 zwiększono jego powierzchnię produkcyjną do obecnych 2.000 m2. Zgodnie ze strategią SE, nazywaną przez firmę ‘second source’, zakres usług świadczonych przez zakład w Lubsku był stopniowo rozszerzany na przestrzeni ostatnich trzech lat. Jednocześnie, podnoszono kwalifikacje 440 pracowników w zakresie produkcji, logistyki i kontroli jakości. Manfred Tillmann z Schlafhorst Electronics AG, powiedział: ‘Z naszego punkty widzenia, zakończona wstępna certyfikacja systemu zarządzania jakością procesu produkcji elektroniki, jest jedynie logicznym następstwem naszej strategii’.

Schlafhorst Electronics zostało założone w 1997 roku w drodze transakcji management buy-out. Roczny obrót firmy w roku 2007 wyniósł 27.8 mln euro. Firma posiada dwie lokalizacje o łącznej powierzchni 6.000 m².

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 04 2017 21:30 V8.9.2-1