reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 18 listopada 2008

Satel, polski producent systemów zabezpieczeń, intensywnie rozwija sprzedaż w Europie Zachodniej

Niedawno zakończyły się targi systemów zabezpieczeń Expoprotection 2008. Jak poinformował branżowy portal Newswire, jednym z najbardziej widocznych firm był gdański Satel, który w roku 2007 odnotował 25% wzrost sprzedaży eksportowej.
Satel jest bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą, należącą do trzech osób fizycznych, wyspecjalizowaną w produkcji central alarmowych, sygnalizatorów, czujek, stacji monitorujących, sterowników radiowych, dzielników ekranu oraz zasilaczy buforowych. W roku 2007 Satel osiągnął przychody w wysokości 77.2 mln zł, co stanowi wzrost o 28.8% w stosunku do roku 2006, kiedy to sprzedaż ukształtowała się na poziomie 59.9 mln zł. Imponujący wzrost sprzedaży firma zawdzięcza zarówno ekspansji na rynku krajowym (50.5 mln zł w roku 2007, 40.0 mln z w roku 2006) jak i rozwojowi sprzedaży poza granicami kraju (odpowiednio 22.5 mln zł oraz 18.0 mln zł).

Newswire w swojej relacji z Expoprotection informuje, iż Satel miał jedno z bardziej widocznych i obleganych stoisk na targach. Satel drugi raz wystawiał się na francuskiej imprezie i według cytowanej przez Newswire wypowiedzi Jaroslawa Żurawika, szefa eksportu Satel, oferta firmy cieszyła się nawet większym powodzeniem niż poprzednim razem. Poza Francją i oczywiście Polską, firma prowadzi sprzedaż w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii i na Ukrainie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-1