reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 08 grudnia 2009

Flextronics będzie produkował dla Lenovo na Węgrzech

Flextronics rozszerzył funkcjonującą umowę o współpracy z Lenovo.
Flextronics świadczy obecnie usługi montażu mechanicznego oraz system solutions dla Lenovo w Chinach, jak również usługi produkcyjne w Brazylii. Jako część obecnej umowy, Flextronics rozszerzył geograficzny zakres usług świadczonych dla Lenovo o Europę, na terenie której będzie świadczył szereg rodzajów usług EMS.

Zakład Flextronics w Sarvar będzie wytwarzał produkty Lenovo, w tym między innymi desktopy, serwery i stacje robocze. Flextronics rozszerzy również zdolności produkcyjne na Węgrzech, które stanowią strategiczny obszar dla produkcji komputerów w Europie. Strony nie ujawniły warunków umowy.
Zakład Flextronics na Węgrzech został wybrany ze względu na idealne położenie i bliskość należącego również do Flextronics, specjalizującego się w produktach komputerowych Centre of Excellence w Zala (Węgry).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1