reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PAL-V Przemysł elektroniczny | 09 marca 2018

Latający samochód do kupienia już w przyszłym roku

Podczas tegorocznego Geneva Motor Show holenderska firma zaprezentowała PAL-V Liberty, latający samochód, którego pierwsze egzemplarze mają trafić do klientów już w 2019 roku. Wizję transportu powietrzno-kołowego przedstawiają też Audi, Italdesign i Airbus.
Lata do wysokości 3500 m z prędkością do 180 km/h, a na kołach rozpędza się do 160 km/h. Wystarczy 399 tys. USD oraz licencja pilota i już w przyszłym roku będzie można korzystać z podstawowego modelu Liberty Sport. Limitowana wersja Pioneer Edition (tylko 90 sztuk) kosztuje o 200 tys. USD więcej. Do baku pojazdu wlewa się zwykłą benzynę.Ciekawą wizję transportu przedstawiają także Audi, Italdesign i Airbus, które stworzyły automatyczny pojazd, będący jednocześnie pasażerskim dronem. Pop.Up Next, czyli modularny pojazd koncepcyjny pomoże rozwiązać problem korków w miastach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1