reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© piro4d PIXABAY Przemysł elektroniczny | 09 lutego 2018

FIBARO partnerem najbliższego YouNick Mint Venture Days

W ramach rozwoju modelu open innovation, polski producent rozwiązań smart home nawiązał partnerstwo z funduszem inwestycyjnym venture capital YouNick Mint.
W ten sposób FIBARO chce pozyskiwać z rynku najbardziej innowacyjne pomysły dotyczące internetu rzeczy. Zbliżające się Venture Days to okazja dla firm i start-upów, które chcą wcielać w życie i realizować swoje innowacje.

Najbliższa edycja spotkań otwartych dla startupów YouNick Mint Venture Days odbędzie się 27 lutego 2018 roku, a jej partnerem zostało FIBARO. Nabór projektów obejmie rozwiązania, które skupiają się na internecie rzeczy w obszarach: biometrii głosu, sztucznej inteligencji, machine learning, bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, big data oraz szeroko pojętego eHealth.

Współpraca YouNick Mint z FIBARO zapewni pomysłodawcom dostęp do ekspertów branżowych, którzy pomogą zweryfikować potencjał pomysłu oraz doradzą jak go rozwinąć. Najlepsze projekty mogą liczyć nie tylko na inwestycję finansową, ale i na poszerzone wsparcie, w ramach którego możliwe będzie testowanie rozwiązania wewnątrz FIBARO, a ostatecznie jego komercjalizacja i wprowadzenie na rynek.

FIBARO to spółka, która działa w branży internetu rzeczy już od ponad 7 lat, koncentrując się na rozwiązaniach w zakresie smart home. Dużym wyróżnikiem firmy jest fakt, że cała produkcja, procesy R&D oraz design odbywają się w Polsce.

- W FIBARO wdrażamy właśnie model open innovation. Oznacza to, że aktywnie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań również poza firmą. Dlatego chętnie współpracujemy z funduszami takimi jak YouNick – mówi Joanna Ossowska Rodziewicz, CEO ‎Fibar Group Intellectual Property Assets Sp. z o.o. – Wierzę, że najbliższe Venture Days będzie obfitowało w pomysły, które będziemy mogli wdrożyć wspólnie z ich autorami.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1