reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Advantech Przemysł elektroniczny | 08 listopada 2017

Advantech rośnie w Europie

Advantech rozwija działalność w Europie, inwestując w centrum usług w Eindhoven. Firma niedawno otworzyła także nowe biuro w Szwecji, a wkrótce uruchomi kolejne – w Barcelonie.
Ciągły rozwój działalności firmy na rynku europejskim sprawił, że Advantech w 2017 roku zainwestował w produkcję, logistykę oraz biura na Starym Kontynencie. Firma w styczniu przyszłego roku oficjalnie uruchomi Europejskie Centrum Usług w Eindhoven, w którym pracę znajdzie prawie 150 osób. Siedziba posłuży także jako demo room prezentujący najnowsze rozwiązania z obszaru internetu rzeczy oraz Przemysłu 4.0.

Inwestycje w Europejskie Centrum Usług firmy Advantech oznaczają podwojenie powierzchni magazynowej i biurowej, a także niemal potrojenie mocy produkcyjnych w zakresie montażu.

Aktualnie przychody z rynku europejskiego stanowią około 15% globalnych obrotów Advantech.

Advantech działa od 1983 roku. Firma jest producentem rozwiązań automatyki przemysłowej i systemów embedded, które znajdują zastosowanie w obszarze m.in. internetu rzeczy, inteligentnych miast, Przemysłu 4.0, etc.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-1