reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© norebbo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 października 2017

Cormay: rejestracja Equisse w Szwajcarii jeszcze w tym roku

PZ Cormay zakłada, że w tym kwartale Equisse trafi do zaufanych partnerów i zakończy się rejestracja analizatora w szwajcarskim urzędzie rejestracji urządzeń medycznych SwissMedic. Aparat Hermes Senior przechodzi testy wdrażanych ulepszeń.
Aktualny harmonogram realizacji projektu Equisse przewiduje, że pierwsze instalacje urządzeń u zaufanych partnerów nastąpią w IV kwartale 2017 roku. Spółka kontynuuje też prace przygotowawcze do rejestracji analizatora Equisse w szwajcarskim urzędzie rejestracji urządzeń medycznych SwissMedic. Zarząd ocenia, że rejestracja nastąpi jeszcze w tym kwartale. W połowie roku Cormay pozytywnie przeszedł ten proces w Polsce. Dzięki temu Equisse może trafić na rynek krajowy i europejski. Spółka ma też możliwość rozpoczęcia procedury zgłoszeniowej i rejestracyjnej w krajach, w których jest to wymagane. Według ostatniego raportu półrocznego Cormay chce w 2018 r. rozpocząć otwartą sprzedaż analizatora.

Prace przy urządzeniu Hermes Senior koncentrują się na testach wdrażanych ulepszeń. Spółka zakłada, że walidacja zewnętrzna urządzenia rozpocznie się w IV kwartale 2017 r. Kolejnym celem będzie rejestracja w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Polsce.

W ubiegłym miesiącu Rada Nadzorcza Cormaya włączyła do zarządu Flavio Finoletto. Nowy menadżer będzie odpowiadał za wprowadzenie na globalny rynek nowych analizatorów – Equisse, Hermes Senior i Hermes Junior. Nowy członek zarządu ma blisko 30-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych grupach z branż chemicznej i hi-tech.

Źródło: akcjonariat.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 14 2018 13:31 V9.2.8-2