reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© APSEnergia Przemysł elektroniczny | 05 września 2017

APS Energia uruchomiła nową linię montażu SMT

W otwartym przed rokiem centrum inżynieryjno-produkcyjnym w Stanisławowie Pierwszym k. Warszawy APS Energia uruchomiła nowoczesną linię produkcyjną do montażu powierzchniowego podzespołów elektronicznych.
Jak informuje spółka w komunikacie, nowa linia pozwala na kilkunastokrotne zwiększenie wydajności produkcji elektroniki, co zapewnia stabilność produkcji wewnątrz firmy a także daje możliwość produkcji outsourcingowej, którą firma odtąd może świadczyć.

APS Energia podkreśla, że innowacyjna i w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna to jedno z największych ostatnich przedsięwzięć inwestycyjnych spółki, którego wartość wynosi 1,2 mln złotych netto.

APS Energia SA została założona w 1995 roku i obecnie działa jako międzynarodowa grupa kapitałowa, zatrudniająca blisko 370 osób w 7 krajach. APS Energia SA produkuje systemy zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Oferuje także kompleksowe usługi projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu oraz zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą.

Źródło: APS Energia

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2